Doğa
ve
Huzur

Antalya/Kemer’e bağlı Çıralı Mevkii’nde, püfür püfür esen bir vadinin eteğine konumlanmış şirin bir aile pansiyonu olan CanaRio Pension; misafirlerine her zaman güler yüz gösteren, işini aşkla ve özenle yapan butik bir işletmedir. Sizlere keyif, lezzet ve mutluluğun bir arada olduğu özel bir tatil sunarak, Çıralı’nın muhteşem doğasına davet ediyoruz.

Doğa severlerin vazgeçilmez cenneti olarak bilinen Çıralı; misafirlerine her zaman doğal güzelliklerini cömertçe sergileyen bir yerdir. Yaz, kış ve bahar aylarında kendine özgü güzellikleriyle dolu, orman ve denizin kucaklaştığı, tarihi yerlerin ve yürüyüş parkurlarının taçlandırdığı bu cennet koyda; sizlere lezzetli organik ev yemekleri, yöresel köy kahvaltıları ve gün içinde serin dinlenme alanları sunuyoruz. Çıralı’nın en serin mekanı olma iddiamıza, keyifli bir hamakta kitabınızı püfür püfür okurken hak vereceksiniz.

galeri-4
galeri-5
galeri-2

Olympos Antik Kenti, Yanartaş (Chimera) ve Likya Yolu’na günlük doğa yürüyüşleri yapabilir, Antik Yunan’dan Roma’ya uzanan tarihi kenti gezebilir veya Çıralı’nın muazzam yollarında bisiklet turları yapabilirsiniz. İsteyenler Tahtalı Dağı’na telefelik keyfine, Phaselis Antik Kenti gezisine ya da muhteşem koyların ziyaret edildiği özel tekne turlarına katılabilir. Çıralı’nın büyülü güzelliği karşısında zamanı tutamayacaksınız.

KIŞ AYLARINA ÖZEL FIRSATLAR

Çıralı’nın eşsiz kış sezonunda hemen yerinizi alın!